I BEST IN SHOW
MINOR PUPPY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BROADWAY WINNIE 
The Glow Of The Snowy Star

Cinnamon, Cini, CiniMini, Cynamonka

 

Dob: 08.06.2017

Sire: WINNIE THE POOH OF YARAK The Glow Of The Snowy Star

Dam: QULA KAY OF ARES The Glow Of The Snowy Star

Health:

HD: too young, ED: too young
eyes: too young (ESVO ....)

Owner: Paulina Adamska & Patryk Schoenwald

Breeder: Mirosława Nowak 

Height: 52 cm

Length: too young

Weight: too young


Cini... chyba najbardziej wyczekane szczenię tego śwata... na wymarzoną Cynamonkę czekałam od momentu pojawienia się w domu Hanusia. Wpierw rozsądek kazał poczekać, coby nie mieć wszystkich psów w jednym wieku... później los sam komplikował sprawę. 
Dlaczego właśnie ona? 
Ktoś puknąłby się w głowę - suka spokrewniona z dwoma mieszkającymi z nami samcami?? Cóż, długo poszukiwałam suczki idealnej dla mnie, głównie na wystawy i do sportów, ale także jako ewentualna baza pod hodowlę. Przymierzałam się do importów, jednak wciąż coś było nie tak... czułam w kościach, że to nie to... lub życie komplikowało się na tyle, że pora nie była najlepsza na pojawienie się nowego domownika. Po prześledzeniu setek hodowli, tysięcy psów i miliona planów hodowlanych wraz z analizą zagranicznych baz zdrowotnych zdecydowałam... że jeśli poważnie podchodzę do planów ewentualnego hodowania powinnam trzymać się linii, którą... po prostu znam na wylot. 
Moja ścisła współpraca z hodowlą The Glow Of The Snowy Star, choć zapoczątkowana pojawieniem się w moim domu Hanusia, zaczęła się tak naprawdę od miotu "Q", w którym dano mi możliwość podpowiedzenia reproduktora. Z miotu tego została w hodowli Kaya - mama Cynamonki. Później pozwolono mi brać udział w planowaniu kolejnych miotów, kryciach... Pozwolono uczyć się hodowania psów, uczyć się podejmowania decyzji hodowlanych... z wspólnych pomysłów, a później wspólnych wyjazdów na krycia zagraniczne przyszedł na świat Kubuś - ojciec Cini. Kaya i Kubuś są to psy skrajnie bliskie mojemu sercu. Znam je od narodzin, znam doskonale ich rodziców, znam zmęczenie związane z podróżą do wymarzonego reproduktora, znam smak oczekiwania na szczenięta z upragnionej kombinacji - na Kayę i Kubusia czekałam z równym podekscytowaniem, jak na własną Cini... tym samym mam w domu suczkę, której przodków znam doskonale - mam wypadkową psów, które kocham całym sercem - tak jak własne psy...
W momencie, kiedy ujrzałam pierwsze zdjęcie Cini, serce zabiło mi szybciej. Wybrałam ją, gdy miała zaledwie 4 tygodnie i z tygodnia na tydzień byłam pewniejsza swojej decyzji. Ona również wybrała nas - przy każdej wizycie była tym szczeniaczkiem, który poświęcał nam najwięcej uwagi, a szczególnie pokochała od samego początku Patryka... :) A i los sam rozwiewał wątpliwości - od momentu podjęcia decyzji znalazłam nawet trzy czterolistne koniczynki w niedługich odstępach czasowych... śmieję się, że to na szczęśliwe wspólne życie.
W małej Cini pokładane są ogromne nadzieje. Czy uda nam się zrealizować? Czas pokaże... spróbujemy sił na europejskich ringach, spróbujemy sił w sportach, może pomoże Patrykowi w zajęciach z dogoterapii? Tymczasem chłoniemy każdą chwilę razem - mała Cini rośnie, a pojawienie się jej w naszym życiu dało nam ogromny zastrzyk pozytywnej energii i marzeń.
Dziękuję Mirka & Jacek za zaufanie, za rady, za umożliwienie zdobywania doświadczenia hodowlanego, za szacunek, wyrozumiałość i długie, długie, długie rozmowy - dlaczego tak, a nie inaczej. Dziękuję za wpuszczenie mnie do swojego życia i do hodowli, za traktowanie całkiem serio moich pomysłów i propozycji...
Obiecuję, że wykorzystam potencjał Cini maksymalnie, żebyście zawsze byli z nas dumni! Tak jak ja jestem dziś dumna z tego, że moje psy pochodzą z hodowli The Glow Of The Snowy Star.
 

 

>>   more pictures - full gallery   <<

 


 Cini, 5 months old - CAC Minikowo 11/11/2017 (PL) show debut - final 4 to BIS Minor Puppy

 

 

 BROADWAY WINNIE The Glow Of The Snowy Star  -  CiniMini  -  7 weeks old

 

 

 BROADWAY WINNIE The Glow Of The Snowy Star  -  CiniMini  -  6 weeks old

 

 

 BROADWAY WINNIE The Glow Of The Snowy Star  -  CiniMini  -  5 weeks old, first video