STUD DOG

CHAMPION OF POLAND

CHAMPION OF GERMANY (VDH)

CHAMPION OF LITHUANIA

JUNIOR CHAMPION OF POLAND

JUNIOR CHAMPION OF ROMANIA


RES. BEST IN SHOW

RES. BEST IN SHOW JUNIOR

2  x  I BEST IN SHOW WORKING

II BEST IN SHOW ZKWP DEP/CHOJNICE

* WORKING CLASS CERTIFICATE (WCC) *

 

 

 

 

XENON OF KENSHI  
The Glow Of The Snowy Star

Ciastek, Ciachu

 

Dob: 02.10.2015

Sire: KENSHI OF CARUSOE Vidnavska Zare

Dam: KIA ORA HONEY The Glow Of The Snowy Star

Health results:

HD:A, ED:0/0
eyes: CLEAR (+ gonioscopy + Schrimmer's test)
(ESVO 11.06.2017)

Owner: Patryk Schoenwald

Breeder: Mirosława Nowak 

Height: 59cm

Length: 60cm

Weight: 27 kg


Ciastek - indywidualista w każdym calu!

Spojrzenie diabełka, ogrom energii, głośny szczek i wyjątkowa osobowość... a przy tym wielkie serce i wybitny intelekt... mieszanka wybuchowa, z której składa się Ciastuś.
Ciastek jest długo wyczekiwanym psem, w którym już przed narodzinami pokładane były wielkie nadzieje - miał być psem sprawdzającym się na wystawach, świetnym w sportach, a także psem przeznaczonym do pracy z dziećmi - jego właściciel, Patryk, jest uprawnionym kynoterapeutą. Oczekiwania wobec potencjalnego szczeniaka były więc bardzo duże. W wyczekiwanym miocie "X" w hodowli The Glow Of The Snowy Star (z krycia na Słowacji) urodził się tylko jeden piesek i szczęśliwy traf chciał, że Ciastek okazał się strzałem w dziesiątkę.

Anatomicznie jest to dość duży samiec o doskonałych proporcjach, przepięknej w wyrazie głowie, prześlicznym ogonie i świetnej gatunkowo śnieżnobiałej szacie. 

Jest to bardzo żywiołowy pies - wulkan energii, pełen chęci do pracy i bardzo zaangażowany w pracy. Dzięki niezwykłej zwinności i szybkości osiągał świetne wyniki już od pierwszych zawodów psich zaprzęgów, w których brał udział... a jego kariera sportowa dopiero się rozkręca! 

Rozkręca się też kariera wystawowa... Ciastek zachwycał już od pierwszych występów w ringu, z czasem nabiera coraz większej ogłady wystawowej... a Europa stoi przed nami otworem - z pewnością spróbujemy sił na europejskich ringach... a co dalej? Czas pokaże!

 

 

>>   more pictures - full gallery   <<

 

XENON OF KENSHI The Glow Of The Snowy Star  -  Ciastek  -  24 months old

 


XENON OF KENSHI The Glow Of The Snowy Star  -  Ciastek  -  19 months old